خدمات عمومی


درباره ما

كالاها و خدمات مورد نياز در صنعت ساخت‌و‌ساز بيش از 2000 نوع است. اگر خواسته ما داراي شرايط ويژه‌اي براي كيفيت، هزينه و خدمات هريك از اين اقلام باشد 6000 مورد براي انتخاب، پيش رو خواهيم داشت. با توجه به تعداد شركت هايي كه محصولات فوق را عرضه مي كنند، ليست جستجو براي يافتن هرقلم از كالاها يا خدمات مورد نظر، بيش از سيصد صفحه خواهد داشت.

در برابر اين حجم عظيم اطلاعات، چگونه مي‌توان گزينه مناسب را انتخاب كرد...

با محاسبه‌ معادل ريالي زمان تلف شده براي انتخاب بهترين گزينه، متناسب با درخواست كارفرما براي كالاهاي گوناگون يك پروژه بايد مبلغي بيش از يكصد ميليون ريال به هزينه‌ها بيفزاييم.كاهش اين هزينه و تحقق سود خالص واقعي پروژه، تنها با‌استفاده از بانك هاي اطلاعاتي معتبر، ميسر است.

يك بانك اطلاعاتي كامل در اين زمينه بايد:

1. تمام شركت‌هاي مربوط را معرفي كند.
2. محصولات جديد را بي‌درنگ نشان دهد.
3. اطلاعات كافي نظير مقايسه كيفيت‌هاي مشابه، استانداردها، قيمت تمام شده و زمان لازم از سفارش تا دريافت را ارائه كند.
4. زمان جستجو را به صفر نزديك كند.

ايرنست،نخستين پايگاه ايراني صنعت ساختمان است كه توانسته با فراهم‌آوردن كامل‌ترين مجموعه اطلاعات تخصصي، كوتاه‌ترين مسير را پيش رو قراردهد.

ايـــران‌استـراكچــــر (IranStructure)، با بهره‌گيري از تفكر كارگروهي و برخورداري از فن‌آوري اطلاعات، گامي بنيادي در زمينه صنعت ساخت و ساز برداشته است.

چشم انداز ايرنست در سال آينده، افزودن اطلاعات هزار شركت به مجموعه شركت‌هاي معتبر تخصصي موجود در سايت است كه با هدف دستيابي مشتريان به اطلاعات كليدي اين صنعت در كوتاه‌ترين زمان با كمترين هزينه و پوشش 80% اطلاعات موردنياز براي تأمين منابع صنعت ساخت‌و‌ساز ترسيـــم گرديده؛ اما اين تمام سخن نيست...

اصرار عوامل مجموعه بر بهبود مستمر و نوآوري هرروزه، خدماتي را ايجاد كرده كه در ايران كم نظير است.

تبادل نظر با ديگر مشتريان كه نيازهايي مشابه دارند و انتقال تجربه‌ها و ارتباط مستقيم با ارائه‌كنندگان خدمات، تنها بخشي از اين نوآوري‌هاست. ارزش چنين تجاربي را فقط مديران موفق پروژه‌ها درك مي‌كنند.

ايرنست بستري براي تأمين تمام خواسته‌هاي موجود در امر ساخت‌وساز خواهد بود و اين نگرش جز با پيوستن به ديگرمديران موفق در همه سطوح اين صنعت فراگير محقق نخواهدشد؛ از اين رو امكانات كارآمد و بروز سايت www.IranStructure.com به گونه‌اي طراحي شده كه به ساده‌ترين روش، اين دانش‌هاي گرانبها و پراكنده، جمع آوري گردد.

درصورت نياز به اطلاعات بيشتر با شماره تلفن: 44048541 تماس حاصل نمايد.چهار شنبه 4 بهمن 1396
صفحه اول مصالح خدمات تماس باما شرايط استفاده سياست سايت