خدمات عمومی


شرايط استفاده
1. اطلاعات شخصي هر فرد، بخشي از حريم خصوصي وي محسوب مي‌شود. به اعتقاد ما، حفاظت بيشتر از حقوق شخصي افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنيت کاربران مي‌شود، بلکه باعث اعتماد بيشتر و مشارکت آنها در فعاليت‌هاي جاري مي‌گردد. اطلاعات جمع‌آوري شده، تنها براي منظورهاي خاص خود به کار برده مي‌شوند تا کيفيت خدمات و محتواي سايت را بهبود بخشيده و بر تجربيات کاربران در حين بازديد از سايت بيفزايند.

2. توجه داشته باشيد که برخي از اطلاعات شخصي شما، هنگامي که پيام و يا مطلبي را در بخش تالارهاي گفتگو و يا ساير قسمت‌هاي سايت ارسال مي‌کنيد، در اختيار عموم قرار گرفته و ممکن است اين اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده‌هاي احتمالي و ارسال پيام‌هاي ناخواسته از سوي ديگران شود.

3. اين سايت حاوي پيوندهايي از ديگر سايت‌ها مي‌باشد. بديهي است که IranStructure مسئول محتوا و يا نحوه‌ استفاده کاربران از اين سايت‌ها نخواهد بود.

4. شرايط فوق، از تاريخ 22 اسفندماه 1384 به اجرا گذاشته شده است. مديريت سايت اين حق را براي خود محفوظ مي‌دارد که در هر زمان که صلاح بداند، اين شرايط را تغيير دهد. بديهي است اين تغيير شرايط در زمان مقتضي به اطلاع خواهد رسيد.

چنانچه هر گونه سئوالي در مورد اين شرايط داريد، لطفاً با ما تماس حاصل فرماييد.چهار شنبه 24 مرداد 1397
صفحه اول مصالح خدمات تماس باما شرايط استفاده سياست سايت